Dzienna opieka, która pasuje do Twojego harmonogramu i potrzeb Twojego psa.

Witamy w największej w kraju sieci opiekunów zwierząt domowych.

Daj swojemu psu jego najlepszy dzień.

Gdy jesteś w pracy lub nie jesteś dostępny na cały dzień. Zarezerwuj jednorazową wizytę lub ustaw regularny rytm z ulubionym opiekunem. Zostaw psa w domu swojego opiekuna i wiedz, że dostanie częste przerwy na załatwienie swoich potrzeb, dużo czasu na zabawę i miłości. Dzienna opieka jest świetna dla:
  • Szczeniąt i psów o wysokiej energii.
  • Psów o specjalnych potrzebach i seniorów.
  • Właścicieli zwierząt którzy pracują długimi godzinami.
  • Psów z lękiem separacyjnym.

Zarezerwuj uslugę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe.

  • Łatwe planowanie: Wybierz dni tygodnia, w których Twój pies potrzebuje opieki na dzień. Zostaw psa rano w domu twojego opiekuna i odbierz go wieczorem.
  • Psi opiekunowie, którym możesz zaufać.
  • Każdy opiekun na stronie został ręcznie sprawdzony i zatwierdzony przez zespół Dogomo.
  • Martwisz się, że będzie drożej niż w hotelu? Dowiedz się, ile kosztują przyszli opiekunowie Twojego psa.
  • Śliczne aktualizacje zdjęć i wiadomości które są przesyłane przez Dogomo wprost na Twój telefon!

Zrelaksuj się, masz nasze plecy.

Płatności bezgotówkowe

Płatności bezgotówkowe

Płać szybko i bezpiecznie - bez gotówki i napiwków. Twój opiekun automatycznie otrzyma zapłatę dwa dni po wykonaniu udanej usługi.

Ubezpieczenie Premium

Ubezpieczenie premium

Bezpieczeństwo psów jest naszym najwyższym priorytetem. Każdy pobyt zarezerwowany za pośrednictwem Dogomo objęty jest ubezpieczeniem premium.

Gwarancja rezerwacji

Gwarancja rezerwacji

Nie zdarza się to często, ale jeśli Twój opiekun musi anulować spotkanie w ostatniej chwili, będziemy pracować aby znaleźć nowego.

Wsparcie klasy światowej

Wsparcie klasy światowej

Masz pytanie? możesz wysłać nam wiadomość w każdej chwili.

Dzienna opieka Twojego psa

Krótki wyjazd lub ciągłe nadgodziny w pracy, a Twój pies ciężko znosi samotność lub musi otrzymywać posiłki o ustalonych godzinach? Być może musiałabyś pomyśleć o dziennej opiece dla swojego psa. W dzisiejszych czasach zupełnie jak z dziećmi, które niektórzy codziennie oddają do żłobków i przedszkoli, u odpowiedniej osoby możemy rano zostawić psa i odebrać go od niej wieczorem. W tym czasie Twój pupil spędzi cały dzień w obecności opiekuna, kiedy ty z czystym sumieniem i pewnością o stan psa będziesz mógł/mogła zajmować się swoimi zajęciami. Podczas waszej rozłąki ktoś cały czas będzie dotrzymywał mu towarzystwa i zapewni odpowiednią opiekę.

Na czym polega dzienna opieka nad psem?

Najłatwiej przyrównać dzienną opiekę do przedszkola lub ośrodka opieki tylko, że dla psów. Usługa ta pozwala na oddanie psa pod opiekę opiekuna rano i odebranie go wieczorem tego samego dnia. W tym czasie opiekun przebywa razem z Twoim pupilem, karmi go dostarczoną przez Ciebie karmą, bawi się z nim przekazanymi przez Ciebie zabawkami lub takimi, które sam posiada. Podczas dziennej opieki Twój pupil jest również wyprowadzany lub wypuszczany na ogródek, aby rozprostować kości jak i załatwić swoje potrzeby. Dodatkowo każda osoba oferująca takie usługi określa również własny zakres dodatkowych umiejętności takich jak tresowanie, robienie zastrzyków lub podawanie leków. Warto zwrócić na to uwagę podczas wyboru odpowiedniej osoby dla naszego pupila. Z jednej strony część z nich mogłaby okazać się bardzo przydatna w przypadku starszego psa, a z drugiej tresura czy możliwość zabawy umiliłaby czas szczenięciu lub młodszemu psu. Ciągła obeność opiekuna pozytywnie wpłynie na psychikę pupila jak i zapewni odpowiednią jakość opieki czy reakcji w przypadku awaryjnych sytuacji. Z tych powodów usługę tą poleca się głównie właścicielą psów młodych, starszych lub źle znoszących przebywanie w samotności. Jednym zdaniem wszystko co najlepsze dla Twojego pupila.

Hotel czy osoba prywatna

W obu przypadkach najczęściej będziemy mieli do czynienia z osobami, które kochają psy. Jednak ich podejście do opieki znacząco się róźni. W hotelu najczęściej Twój pupil będził przebywał w wydzielonym kojcu lub pomieszczeniu, gdy osoba prywatna pozwoli im najczęściej poruszać się mu po całym domu. Wchodzić na kanapę lub łóżko. Opieka opiekuna w domu będzie bardziej zbliżona do tego czego Twój pupil był przyzwyczajony w domu. Decyzja zawsze należy do właściciela, a na naszym blogu poświęciliśmy temu artykuł z którym proponujemy się zapoznać Opieka nad psem podczas urlopu.

Jak zorganizować dzienną opiekę psa?

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie usług w różnych serwisach ogłoszeniowych. W przypadku Dogomo, aby sprawdzić dostępność opiekunów w okolicy wystarczy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie Znajdź opiekuna. Każdy opiekun przedstawia w swoim profilu szereg informacji na temat siebie, swoich umiejętności, a także cennik swoich usług. Po wyborze opiekuna zarezerwowanie terminu opieki jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto, dodać profil psa i skontaktować się z opiekunem poprzez stronę lub aplikacje na telefon.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dogomo?

Dzięki Dogomo możesz w łatwy sposób znaleźć opiekuna dla swojego psa spośród osób mieszkających w Twojej okolicy, sam dokonać wyboru na podstawie przedstawionych przez opiekuna informacji, opinii innych właścicieli i proponowanej ceny usługi. Część opiekunów w ramach opieki może pobawić się lub przeprowadzić krótkie przypomnienie nauczonych już przez niego komend. Korzystając z usług opiekuna możesz z spokojnie i z czystym sumieniem zająć się załatwianiem swoich spraw wiedząc, że Twój pies jest w dobrych rękach. Dzięki aplikacji Dogomo możesz utrzymywać ciągły kontakt z wybranym opiekunem, otrzymywać wiadomości tekstowe, zdjęcia oraz krótkie raporty na swój telefon. Pamiętaj, że w przypadku niezadowolenia z usług opiekuna możesz zgłosić do nas reklamacje. Jeśli okaże się ona zasadna dokonamy zwrotu kosztów na Twoje konto.