Twój idealny opiekun psa jest również idealnym opiekunem domu.

Poznaj największą w kraju sieć opiekunów zwierząt domowych.

Zarezerwuj pięciogwiazdkową opiekę, która przyjdzie do twojego domu.

Wybierasz się gdzieś? Zarezerwuj pięciogwiazdkowego opiekuna, który zajmie się Twoim psem i domem. Opieka domowa jest idealna dla:
  • Psów, które wolą pozostać na swoim terytorium.
  • Psów, kotów, zwierzęt w klatkach, a nawet koni.
  • Właścicieli zwierząt z napiętym harmonogramem.
  • Ktoś będzie miał oko na Twój dom gdy jesteś daleko.

Zarezerwuj uslugę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe.

  • Zarezerwuj opiekuna domu, który zadba o Twojego psa, nakarmi rybkę i będzie mieć oko na Twój dom. A najlepsza część? Twój najlepszy przyjaciel zostanie na swoim terenie.
  • Psi opiekunowie, którym możesz zaufać.
  • Każdy opiekun na stronie został ręcznie sprawdzony i zatwierdzony przez zespół Dogomo.
  • Śliczne aktualizacje zdjęć i wiadomości które są przesyłane przez Dogomo wprost na Twój telefon!

Zrelaksuj się, masz nasze plecy.

Płatności bezgotówkowe

Płatności bezgotówkowe

Płać szybko i bezpiecznie - bez gotówki i napiwków. Twój opiekun automatycznie otrzyma zapłatę dwa dni po wykonaniu udanej usługi.

Ubezpieczenie Premium

Ubezpieczenie premium

Bezpieczeństwo psów jest naszym najwyższym priorytetem. Każdy pobyt zarezerwowany za pośrednictwem Dogomo objęty jest ubezpieczeniem premium.

Gwarancja rezerwacji

Gwarancja rezerwacji

Nie zdarza się to często, ale jeśli Twój opiekun musi anulować spotkanie w ostatniej chwili, będziemy pracować aby znaleźć nowego.

Wsparcie klasy światowej

Wsparcie klasy światowej

Masz pytanie? możesz wysłać nam wiadomość w każdej chwili.

Opieka dla psa w domu właściciela

Okres urlopowy to często ciężki czas dla każdego posiadacza psa. Nie każdy psiak znosi dobrze długie trasy czy zmianę otoczenia, a ze względu na rosnące tempo dzisiejszego życia coraz częściej nie możemy liczyć na naszych znajomych i rodzinę. W takim przypadku warto pomyśleć o wynajęciu osoby, która zajęła by się psem w naszym mieszkaniu. Taka osoba, nazywana Housesitterem, nie tylko zatroszczy się o naszego pupila, ale również zajmie się roślinami, pocztą czy samą swoją obecnością sprawi, że nieruchomością nie zainteresują się złodzieje.

Na czym polega opieka psa i domu

Jeśli Twój pies z jakiegoś powodu nie może opuszczać miejsca zamieszkania, źle znosi wyjazdy lub chcesz mu zapewnić jak najlepszą opiekę to przebywanie w Twoim własnym domu to najlepsze co możesz mu zaoferować. Poczucie bezpieczeństwa związanego z przebywaniem na własnym terytorium ułatwi Twojemu psu przetrwanie tych trudnych chwil, kiedy Ciebie brak. Sama opieka jest rozszerzeniem wizyty w domu właściciela. Opiekun przebywa w domu właściciela opiekując się psem i pilnując domu przed niepożądanymi gośćmi w dzień i możliwie w nocy. Wszystko zależy od potrzeb właściciela jak i jego psa. Oprócz zwiększonego bezpieczeństwa naszego domu warto pamiętać, że ten typ opieki daje największe szanse na wykorzystanie dodatkowych umiejętności opiekuna takich jak tresura, zabawa czy podawanie leków. Tygodniowy lub dłuższy urlop pod opieką dobrego opiekuna może zaowocować nauczeniem się przez naszego podopiecznego różnych sztuczek lub komend na naukę których sami nie mielibyśmy czasu. Do tego typu usługi proponujemy wynajmować już wcześniej zatrudniane przez Ciebie osoby, dzięki temu między opiekunem i psem wytworzy się więź. W wyniku czego Twój pupil lepiej zniesie czas rozłąki prawie nie zauważając Twojej nieobecności.

Jak zorganizować opiekę psa i domu przez osobę prywatną?

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie usług w różnych serwisach ogłoszeniowych. W przypadku Dogomo, aby sprawdzić dostępność opiekunów w okolicy wystarczy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie Znajdź opiekuna. Najtrudniejszym elementem organizacji opieki jest dobór właściwej osoby. Chociaż opiekunami zostają osoby kochające zwierzęta lub będące ich pasją to warto zapoznać się ze szczegółami w profilu opiekuna, ponieważ różnią się oni pod względem posiadanych umiejętności lub ceny. Załóż konto, utwórz profil psa i zacznij kontaktować się z opieknami już teraz przy pomocy aplikacji na telefon strony.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dogomo?

Dzięki Dogomo możesz w łatwy sposób znaleźć opiekuna dla swojego psa spośród osób mieszkających w Twojej okolicy, sam dokonać wyboru na podstawie przedstawionych przez opiekuna informacji, opinii innych właścicieli i proponowanej ceny usługi. Część opiekunów w ramach opieki może pobawić się lub przeprowadzić krótkie przypomnienie nauczonych już przez niego komend. Korzystając z usług opiekuna możesz z spokojnie i z czystym sumieniem zająć się załatwianiem swoich spraw wiedząc, że Twój pies jest w dobrych rękach. Dzięki aplikacji Dogomo możesz utrzymywać ciągły kontakt z wybranym opiekunem, otrzymywać wiadomości tekstowe, zdjęcia oraz krótkie raporty na swój telefon. Pamiętaj, że w przypadku niezadowolenia z usług opiekuna możesz zgłosić do nas reklamacje. Jeśli okaże się ona zasadna dokonamy zwrotu kosztów na Twoje konto.