Koniec klatek - normalna opieka nad psem.

Dogomo, odkryj drugi dom swojego psa.

Potraktujemy Twojego psa jak rodzinę

Połącz się z pięciogwiazdkowym opiekunem, który powita Twojego psa w swoim domu, gdy będziesz poza miastem - czy to tylko na weekend, czy na kilka tygodni. Opieka urlopowa jest świetna dla:

  • Psów w każdym wieku, w tym szczeniąt.
  • Właścicieli zwierząt szukających bezpiecznej, kochającej alternatywy dla klatek.
  • Psów, które uwielbiałyby spotykać się ze zwierzętami swojego nowego opiekuna.

Zarezerwuj uslugę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobe.

  • Psi opiekunowie, którym możesz zaufać.
  • Każdy opiekun na stronie został ręcznie sprawdzony i zatwierdzony przez zespół Dogomo.
  • Martwisz się, że będzie drożej niż w hotelu? Dowiedz się, ile kosztują przyszli opiekunowie Twojego psa.
  • Śliczne aktualizacje zdjęć i wiadomości które są przesyłane przez Dogomo wprost na Twój telefon!

Zrelaksuj się, masz nasze plecy.

Płatności bezgotówkowe

Płatności bezgotówkowe

Płać szybko i bezpiecznie - bez gotówki i napiwków. Twój opiekun automatycznie otrzyma zapłatę dwa dni po wykonaniu udanej usługi.

Ubezpieczenie Premium

Ubezpieczenie premium

Bezpieczeństwo psów jest naszym najwyższym priorytetem. Każdy pobyt zarezerwowany za pośrednictwem Dogomo objęty jest ubezpieczeniem premium.

Gwarancja rezerwacji

Gwarancja rezerwacji

Nie zdarza się to często, ale jeśli Twój opiekun musi anulować spotkanie w ostatniej chwili, będziemy pracować aby znaleźć nowego.

Wsparcie klasy światowej

Wsparcie klasy światowej

Masz pytanie? możesz wysłać nam wiadomość w każdej chwili.

Opieka nad psem w trakcie urlopu właściciela

Okres urlopowy, wyczekiwany, niesie ze sobą w przypadku posiadania psa pewne dylematy. Wziąć go ze sobą? A jeśli nie, to jaką opcję wybrać? Spora grupa prosi o pomoc najbliższych, oddaje psa do hotelu lub niestety porzuca. Opieka nad psem okazuje się być zbyt absorbująca, a okres urlopowy uświadamia trudności w zajmowaniu się pupilem. Pewnym rozwiązaniem może być również skorzystanie z usług Dogomo. W Dogomo wierzymy, że to jeden z lepszych sposobów zapewnienia opieki nad Twoim pupilem podczas urlopu. Na usługę opieki nad zwierzętami w tej formie najczęściej decydują się osoby, które same posiadają psa lub chciałyby go mieć, ale z różnych względów nie mogą sobie na to pozwolić. Dzięki temu Twój podopieczny jest w stanie otrzymać najlepszą opiekę w warunkach domowych.

Jak zorganizować opiekę nad psem podczas urlopu u osoby prywatnej?

Najprostszym sposobem jest sprawdzenie usług w różnych serwisach ogłoszeniowych. W przypadku Dogomo, aby sprawdzić dostępność opiekunów w okolicy wystarczy skorzystać z wyszukiwarki znajdującej się na stronie Znajdź opiekuna. Każdy opiekun przedstawia w swoim profilu szereg informacji na temat siebie, swoich umiejętności, a także cennik swoich usług. Po wyborze opiekuna zarezerwowanie terminu opieki jest bardzo proste. Wystarczy założyć konto, dodać profil psa i skontaktować się z opiekunem poprzez stronę lub aplikacje na telefon.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dogomo?

Wybranie opcji opieki w tej formie niesie ze sobą sporo korzyści. Samemu ustalasz cenę, poszukujesz opiekuna spośród dostępnych w Twojej okolicy. Nie musisz rezygnować z urlopu w obawie pozostawienia psa, a w razie wątpliwości masz stały kontakt z osobą, którą wybrałeś. Opieka nad psem przychodzi łatwiej osobom, które kochają zwierzaki lub same są jego właścicielami. Mogą świadczyć za to usługę opieki urlopowej nad psem, dzięki czemu może kiedyś zdecydują się na posiadanie własnego pupila. Dodatkowo w profilach opiekunów możesz zobaczyć w jakich warunkach będzie przebywał Twój pies podczas wakacji i z jakim ewentualnie zwierzakiem będzie miał kontakt. Poznasz bliżej osobę, która zapewni osobistą opiekę Twojemu pupilowi, a nie oddasz w "obce" ręce. Będziesz mógł sprawdzić do czego została przeszkolona osoba sprawująca opiekę. Może będzie w stanie nauczyć Twojego psa nowej sztuczki albo zapewni mu kreatywne zabawy. Dostaniesz informację o ewentualnych ukończonych kursach, certyfikatach, znajomości specyfiki poszczególnych raz oraz preferencjach opieki. Dzięki aplikacji na telefon podczas opieki urlopowej dostaniesz informację o niespodziewanym wypadku lub problemach. Będziesz mógł szybko zareagować, a w przypadku jakichkolwiek nieścisłości właściciele Dogomo pomogą Ci rozwiązać konflikt. W przypadku częstszych wyjazdów, na przykład delegacji lub potrzeby załatwienia ciągnącej się sprawy w innym mieście, będziesz mógł powierzyć psa temu samemu opiekunowi. Zwierzak przyzwyczai się do niej i będzie lepiej znosił nieobecność, niż oddając go do hotelu dla psów, gdzie personel zmienia się i nie zapewnia osobistej opieki. Decydując się na dłuższy wyjazd często zmuszeni bylibyśmy do pozostawienia psa samego w domu. W tym czasie mógłby narobić wielu szkód, ale przede wszystkim czułby się bardzo samotny. Decydując się na opiekę w domu opiekuna unikniemy częściowo złego samopoczucia naszego pupila. W Dogomo sprawdzamy każdy wypełniony formularz, ale sam również możesz zorientować się w kwestii oceny danego opiekuna od innych właścicieli psów, którzy skorzystali z takiej opcji.

Urlop bez psa

Będąc właścicielem zwierzaka chcielibyśmy zabierać go ze sobą wszędzie. Niestety czasem jest to niemożliwe lub niewskazane. Uciążliwe i długie podróże nie są dobre dla naszych pupili, zwłaszcza jeśli źle znoszą na przykład jazdę samochodem czy nawet podróż samolotem. Na miejscu mogą czekać ekstremalne warunki pogodowe (zbyt ciepło lub za zimno), a także ryzyko infekcji, z którymi musielibyśmy sobie radzić bez opieki znanego weterynarza. Dodatkowo utrudnione będzie zwiedzanie pewnych miejsc lub przestrzeganie wymarzonego planu - hotelowy basen, wnętrza kościołów i zabytków a także stoki narciarskie nie zawsze są otwarte na pobyt psa. W przypadku podeszłego wieku pewnych dolegliwości nie warto narażać zwierzaka na niedogodności. Zapoznaj się z ofertą Dogomo, a pomożemy Ci rozwiązać ten problem w przyjazny dla Ciebie i Twojego psa sposób!