Dołącz do sieci opiekunów i wyprowadzaczy psów!

Dołącz do Dogomo

Otrzymasz:

Plus
Swobodę wyboru harmonogramu, usług i stawek.
Plus
Automatyczne, bezpieczne płatności i ubezpieczenie premium psów pod Twoją opieką.
Plus
Dostęp do wsparcia 7 dni w tygodniu.
Plus
Zasoby i możliwości, które pomogą Ci zbudować swój biznes. Rejestracja zajmuje tylko dziesięć minut!
Zostań opiekunem
Plus
Stwórz swój profil

Czy bawisz się do czasu aż bolą już cię nogi? Kochasz towarzystwo starszego psa? Powiedz nam, co sprawia, że jesteś wyróżniającym się opiekunem i podaj szczegóły dotyczące Twojej opieki lub wyprowadzania psa. Przesyłaj wysokiej jakości zdjęcia Ciebie, Twoich zwierząt i domu.

Plus
Zaczekaj na sprawdzenie

Ręcznie sprawdzamy każdy profil. Jeśli zatwierdzimy Twój profil, gratulacje - zacząłeś z nami współpracować! Twój profil jest teraz dostępny na żywo, a właściciele psów mogą zamawiać u Ciebie Twoje oferowane usługi.

Plus
Otwarte!

Zarabiasz zaleźnie od swojej dostępności. Korzystaj z automatycznych płatności na naszej bezpiecznej platformie. Uzyskaj swobodę wyboru swoich usług, harmonogramu i stawek.

Plus
Stałe wsparcie

Łączymy Cię z klientami i stale reklamujemy, aby przyciągnąć ich jeszcze więcej. Otrzymasz również dostęp do naszego wsparcia, ubezpieczenia premium dla psów pod Twoją opieką i cały zespół poświęcony Twojemu sukcesowi.

Wystartuj już teraz!

Dołącz do Dogomo

Jako opiekun na Dogomo otrzymasz 90% zarobków - pozostałe 10% zapewnia ciągłe wsparcie, ulepszenia witryny i aplikacji, możliwości edukacyjne, promocję Twojej działalności i wiele innych. Buduj biznes, który chcesz - masz kontrolę.

Zostań opiekunem